Профессиональный уход за больными, пожилыми, и инвалидами в Украине
Меню

Приватний будинок для літніх людей Львів (Львівська область), реабілітаційний санаторій та геронтологічний хоспіс

дом престарелых, Львов, Львовская область, гериатрический пансионат, хоспис, деменция, болезнь Альцгеймера, инсульт, реабилитацияУ більшості українські сім’ї лояльно ставляться до того, що люди похилого віку розташовуються у спеціальній установі на постійній основі. Справді, такі стаціонари дедалі більше стають популярними, оскільки життя сучасних людей безперервно ускладнюється. У той час, як удосконалюється медицина та науково-технічна платформа економічних процесів, соціальний аспект повсякденності стає складнішим. У сучасної людини наростає дефіцит вільного часу, який необхідний для підтримки природних внутрішньосімейних зв’язків. Літнім людям, як і маленьким дітям, потрібна увага. Крім цього, потрібна постійна медична профілактика та лікування неминучих недуг. Що вже говорити про ті ситуації, коли наздогнав інсульт, інфаркт чи знадобилося складне оперативне лікування? Відновлення сил і підкріплення здоров’я, що похитнулося, необхідно довірити професійній патронажній службі. Де ще до людей похилого віку поставляться з розумінням їх проблематики і оточать кваліфікованою турботою? Зрозуміло, у регіоні Львівська область та місто Львів — це приватний будинок для літніх людей, геронтологічний хоспіс «Мілена» для невиліковних хворих та реабілітаційний санаторій для тих, кому потрібен комфортний пансіон та ефективні програми реабілітації. Тут гостей зустріне доброзичливий і професійний сервіс, що забезпечує відмінний догляд за літніми, надає послуги доглядальниці і все те, що потрібно людям похилого віку, які втратили колишню активність, але зберегли інтерес до суспільства і готові протистояти віковим патологіям.

Геріатричний пансіонат — сучасна форма продовження активного життя

Поряд із результативними реабілітаційними комплексами, приватний будинок для літніх людей у Львові та патронажне агентство «Мілена» робить доступним нормальне проживання у стаціонарі. Люди з особливими потребами, які досягли похилого віку, поправляють своє фізичне і психологічне здоров’я в колі розуміючих однолітків і доброзичливого персоналу. Додамо, що існує пільгова доставка до геронтологічної установи, яку виконує партнерська фірма «Help-Liner». На спеціальному медтаксі з інклюзивним обладнанням доступне перевезення лежачих хворих, післяопераційних та травмованих пацієнтів, інвалідів та потенційних гостей геріатричного пансіонату.

Що пропонує приватна оселя для своїх поважних підопічних?

 • Розташування в затишних кімнатах, у яких перебуває не більше 5 осіб по сусідству. Приміщення обладнані комфортними ліжками, тумбочками та кріслами, оснащені телебаченням та доступом до мережі Інтернет. Обстановка мінімізована, але дуже зручні меблі. Ввічливі нянечки та професійні медсестри не лише надають послуги доглядальниці, але стежать за своєчасним прийомом ліків, роблять уколи, крапельниці та все те, що передбачає інфузійна терапія.
 • Регулярний клінінг та дезінфекція включають щоденне вологе прибирання всіх житлових кімнат, технічних приміщень, кабінету фізіотерапії, кімнати з реабілітаційними тренажерами, трапезного залу, кабінетів спеціалістів. Ретельне прибирання гарантує стерильність обстановки, яку підтримує періодична антибактеріальна обробка підлоги, стін та всіх робочих площин, включаючи кухонні столи.
 • Постійна присутність чергової доглядальниці та персональної медсестри, яка цілодобово перебуває з підопічним, якщо в цьому є потреба. Така увага гарантує чистоту, гігієнічну опіку, що дуже важливо для постояльців після хірургічного втручання у внутрішні органи, коли підопічний дуже слабкий і не може обслуговувати себе сам в елементарних побутових моментах. Своєчасно проводиться зміна підгузків та постільної білизни.
 • Досвідчена медсестра стежить за прийомом медикаментів згідно з призначенням провідного спеціаліста. Це дуже важливо — в домашніх умовах люди похилого віку часто пропускають той момент, коли потрібно випити цілющі пігулки, сироп або таблетки. Те саме стосується ін’єкцій, але самостійно виконати їх складно, тому присутність медичної сестри дуже значуща.
 • Щодня відбуваються обходи всіх постояльців. Спочатку після сніданку бажає доброго ранку старша медсестра, яка збирає дані про вечір і ніч від чергових і спілкується з постояльцями. Потім після полудня огляд проводить головний невролог, також цікавиться як справи, корегує підтримуючі курси та відновлювальні програми. Зазначимо, що фахівці цілодобово на зв’язку у телефонному режимі та на месенджерах.
 • Харчування здійснюється 5 разів на день. Готують дієтичні (переважно) страви із винятково свіжих та екологічних продуктів. Використовується лише чиста вода, яка також доступна всім гостям та персоналу – знаходиться у кулерах. Кухарі враховують особисті уподобання та смаки постояльців під час готування та подачі сніданків, обідів, полуденків та вечерь. Для тих, кого цукровий діабет обмежує у харчуванні, застосовують спеціальний раціон: можливі прийоми їжі до 8 разів на добу згідно з призначенням ендокринолога. Для лежачих та післяопераційних постояльців передбачено персональне годування «з ложечки». Всім без винятку постояльцям доступна подача страв до кімнат або в загальний трапезний зал.

З якими патологіями приймає приватний будинок для людей похилого віку у Львові?

Приватний геріатричний пансіонат «Мілена» готовий прийняти всіх, хто потребує, і надасть усім кваліфіковану допомогу. Винятки становлять ті люди похилого віку, у кого туберкульоз і небезпечні для оточуючих респіраторні інфекції. При вступі до стаціонару необхідна актуальна кардіограма та медична карта, зміст якої допоможе точно вивчити анамнез та призначити ті програми реабілітації, які будуть максимально результативними.

Які хвороби притаманні українцям поважного віку?

 • Серцево-судинні патології.
 • Онкологія, рак, злоякісні пухлини.
 • Хвороба Альцгеймера.
 • Синдром Паркінсона.
 • Цукровий діабет.
 • Змішана деменція.
 • Остеопороз.
 • Порушення хребта.

Зрозуміло, багато гостей «Мілени» проходили консервативне та оперативне лікування у закладах охорони здоров’я спеціального напряму. У стінах геронтологічного санаторію вони мають можливість закріпити досягнуті результати і постаратися підтримати здоров’я, що похитнулося. У цьому сенсі будинок для людей похилого віку дуже хороший спосіб продовжити терапію і відновити втрачені у зв’язку з недугою здатність до нормальної життєдіяльності. Відновити нормальне функціонування органів та органічних систем допомагає виключно комплексне обслуговування, яке включає медикаментозне забезпечення та спеціальні вправи, вироблені багаторічною практикою.

Які програми реабілітації доступні у «Мілені»?

Реабілітаційні комплекси діють паралельно до фармакотерапії, яка призначена провідним фахівцем на основі поточних аналізів та показань, що демонструють динаміку недуги. Загострення неврологічної етіології, такі як остеохондроз різних відділів хребетного стовпа (поперекового, грудного та шийного), синкопи (втрата свідомості, знепритомнення), дисциркуляторна енцефалопатія, депресія, астенія, запаморочення, безсоння (інсомнія), неврози, невралгії змушують медиків вдаватися до призначення відповідних медикаментозних препаратів та лікувального фізичного навантаження. Однак, відновлення після інших, більш серйозних ускладнень та травм також відбувається у комбінованому форматі.

У пансіонаті успішно практикується реабілітація після:

 • інсульту;
 • інфаркту;
 • перелому шийки стегна;
 • ЧМТ (черепно-мозкова травма);
 • ендопротезування;
 • хірургічного лікування.

реабилитация после инсульта, дом престарелых, Львов, Львовская область, остеопороз, инфаркт, массаж, физиотерапия, гимнастика, ЛФКОсновний наголос у терапевтичному протистоянні наслідків цих недуг реабілітологи роблять на вивірену медикаментозну терапію, масаж і на фізіотерапевтичні інструменти, які є природними фізичними силами природи, що служать добрій справі відновлення здоров’я людини. Розглянемо найбільш потрібний комплекс — реабілітація після інсульту. Як відомо більшості наших співгромадян, ішемічний та геморагічний інсульт виникає на ґрунті тривалої судинної хвороби, що нерідко є наслідком неправильного способу життя.

В першу чергу це куріння, зловживання алкогольними напоями, що містять етанол (етиловий спирт), недостатня фізична активність, що призводить до фізіологічної стагнації, переїдання, вкрай зайва вага тіла (диспропорція до росту людини), цукровий діабет, схильність до судинних недуг. Незважаючи на те, що інсульт у наші дні катастрофічно «молодіє», основною віковою категорією схильна до ризику виникнення таких загострень, як ТІА (транзиторна ішемічна атака), апоплексичний удар, крововилив у мозок та інших форм, що призводять до розвитку тромбозу або розриву стінок судини головного. мозку, залишається група 60+.

Безумовно, травма сама по собі нерідко призводить до смерті. Однак, ті люди, які продовжують жити далі потребують допомоги по відновленню фізичних та когнітивних функцій організму.

Чого досягають масажист, мануальний терапевт та невролог?

Мета, яку «переслідують» реабілітолог, рефлексотерапевт та невропатолог полягає у відновленні того, що інсульт «віднімає» у постраждалої людини. У пацієнтів, що пережили судинну травму, апоплексію або крововилив, переважно спостерігається дисфункція мови, атрофія м’язів, нездатність нормально користуватися верхніми та нижніми кінцівками, мислення притуплюється, пам’ять слабшає, здатність спілкуватися з оточуючими сходить на «ні».

Все це доводиться відновлювати буквально по крихтах. Для успішної реалізації програми реабілітації після інсульту, інфаркту чи ортопедичного інциденту потрібні комплексні заходи.

В комплекс входить масаж, мануальна терапія, фізіотерапія (електростимуляція, транскраніальна електроанальгезія, діадинамотерапія, магнітотерапія, електросон, лекарственный електрофорез, ампліпульстерепія і багато іншого), су-джок, акупунктура, голкорефлексотерапія, дієтичне харчування, ЛФК (лікувальна фізична культура), водні процедури, дихальна гімнастика, різноманітне дозвілля.

Важливість спілкування в колі однолітків та занять у «кружках за інтересами»

Велике значення для оздоровлення після травми і для тих, хто хворий на невиліковні захворювання, має можливість спілкуватися з тими, хто їх розуміє і має приблизно аналогічний життєвий досвід, кого долають подібні патології. Приватний будинок для літніх людей «Мілени» створює умови, в яких люди похилого віку відновлюють у процесі спілкування ті нейронні зв’язки, що постраждали після інсульту та інших вікових захворювань.

Тут постояльці оточені опікою дбайливого та доброзичливого персоналу. Гості пансіонату проводять тематичні вечори в рамках перегляду кінофільмів та телепередач, займаються хобі (наприклад, риболовля) та рукоділлям. Для них організовують імпровізовані концерти, спільно за великим столом відзначаються дні народження та головні свята.

Така ситуація сприяє когнітивному ренесансу, дозволяє підтримувати позитивний настрій на кожен новий день, дарує відчуття подяки оточуючим і родичам.

Зазначимо, що відвідування рідних у геріатричному санаторії обмежені лише тими годинами, коли постояльці відпочивають чи зайняті оздоровчими процедурами. Завжди доступна телефонія та підключення до мережі інтернет, а ввічливі доглядальниці цілодобово допоможуть зателефонувати або зв’язатися з близькими за допомогою додаткової програми на смартфоні або планшеті.

ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ